Інтерактивна підлога (ІНТО 051603.102)

 • 89 500 грн

 • Без ПДВ: 89 500 грн


Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter EP-I «Інтерактивна підлога» - це інтерактивна система, яка миттєво реагує на рухи людей. Візуальні ефекти перетворюють підлогу на захопливу місце, що дозволяє проводити навчання, реабілітаційну роботу та розважальну та рекламні кампанії. Функціональність комплексу забезпечує широкий спектр застосування у будь-якій кімнаті, на рівній однотонній світлій поверхні. Споживачами такої системи є  заклади дошкільної та позашкільної освіти, загальної середньої освіти, реабілітаційні центри, класи інклюзії, розважальні центри. Ви можете обрати вид інтерактивної підлоги в залежності від власних потреб та обрати вид розміщення складових комплексу.

Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter EP-I «Інтерактивна підлога» - це інтегрована система проекційного зображення та датчиків, які дозволяють взаємодіяти із проекційним зображенням в реальному часі. Її функціональність забезпечує широкий спектр застосування у будь-якій кімнаті на рівній однотонній світлій поверхні. Розмір інтерактивної поверхні залежить від висоти розташування проектора, який обмежений висотою стелі.

Використовується для закладів освіти, має містити набір ефектів (ігор і занять) по роботі з дітьми: з розвитку навичок моторного планування, крупної координації, рухових навичок, зорово-слухового сприйняття і швидкості реакції, вивчення мов та навичок програмування. Ігри мають враховувати потреби індивідуального та групового навчання та розраховані для занять як індивідуально, в парі, так і в невеликих групах.

До складу комплексу входять міні-комп’ютер управління комплексом з встановленим комплектом програмного забезпечення, мультимедійний проектор, оптична система, пульт дистанційного керування для управління комплексом, комплект монтажних елементів

Для закладів освіти ми пропонуємо інтерактивну підлогу з комплектом навчальних та розважальних вправ, що містить понад 150 різних навчальних завдань та візуальних ефектів.  Ігри враховують потреби індивідуального та групового навчання та розраховані для занять як індивідуально, в парі, так і в невеликих групах.

Навчальні ігри - це веселі розваги та ефективна дидактична допомога вчителям та учням. Такі ігри сприяють розвитку моторики, уваги, зосередженості. Таке навчання проходить максимально ефективно та яскраво - діти з перших хвилин зацікавлені та зосереджені.


Особливості програмної складової

 • Індивідуальні заняття, в яких дитина самостійно виконує вправи на інтерактивній поверхні.
 • Заняття в парі: двоє дітей можуть працювати над одним і тим же заняттям одночасно, на швидкість. Таким чином вони змагаються один з одним у знаннях, швидкості реакції, вправності тощо.
 • Групові заняття, в яких діти одночасно можуть виконувати вправи та завдання.
 • Заняття в малих групах  у яких діти працюють у командах, проводять командні естафети.

Інтерактивна підлога дозволяє реалізувати такі завдання:

 • Розвивальні: сприяє розвитку загальної моторики та координації рухів; формування та розвиток комунікативних навичок. Розвиток швидкості реакцій, гнучкості мислення; розвиток психічних процесів: сприймання, пам’яті, мислення, уваги та уяви.
 • Оздоровчі: покращення діяльності центральної нервової системи; сприяння нормалізації функціонування внутрішніх систем організму (наприклад, серцево-судинної системи); укріплення м’язів опорно-рухового апарату.
 • Навчальні: вивчення мов та програмування.
 • Корекційні: підвищує мотивацію до рухової активності; формування та розвиток моторного планування; сприяє корекції властивостей сприймання (предметності, цілісності); розвитку когнітивних функцій (розвиток зорової та моторної пам’яті, розвиток наочно-дієвого та наочно-образного мислення). Сприяє формуванню та розвитку навичок саморегуляції дитини.
 • Виховні: вміння поважати партнерів по грі, встановлювати з ними доброзичливі взаємини та отримувати задоволення від спільної діяльності; формування особистісних якостей: самостійності, толерантності, чуйності, наполегливості та витримки у досягненні поставленої мети.

Технічні характеристики складових  комплексу

 • Мультимедійний проектор (з яскравістю 4000 Лм, контрастністю 16 000:1, з підтримкою зображення 4:3, 16:9, 16:10, з україномовним меню, з тривалістю роботи лампи 8 000 годин у нормальному режимі) з функцією миттєвого вимкнення
 • Міні комп'ютер з встановленим комплектом програмного забезпечення (частота процесора: 3.2 GHz, оперативна пам’ять:  4 gb DDR4, жорсткий диск SSD:  120 gb, блок живлення: 400 Вт, та з роз'ємами LAN RJ45, HDMI, VGA,  Audio 3.5 Jack, 2хUSB, Wifi)
 • Оптична система (на базі сенсорних модулів, з діодним інфрачервоним підсвічуванням, що забезпечує розпізнавання рухів  рук та ніг)
 • Пульт дистанційного керування для управління комплексом
 • Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі


За бажанням Ви можете обрати розміщення складових комплексу у єдиному корпусі


Артикул
Артикул ІНТО 051603.102
Комплект постачання
Пульт керування дистанційний пульт керування або комплект бездротових клавіатури та мишки
Програмне забезпечення український інтерфейс понад 80інтерактивних ефектів та занять
Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі (можливе розміщення у єдиному корпусі)
Мультимедійний проектор
Яскравість 4000 Лм
Контрастність 16 000:1
Підтримка форматів 4:3, 16:9, 16:10
Тривалість роботи 8 000 годин у нормальному режимі, 12 000 годин в еко-режимі
Особливості Відтворення кольорів: 1.07 мільярдів, меню проектора українською мовою функція миттєвого вимикання проектора
Міні ПК
Процесор частота: 3,2 ГГц
Оперативна пам'ять об'єм 4 Гб тип DDR4
Жорсткий диск тип SSD об'єм 120 Гб
Роз'єми HDMI, VGA, Audio 3.5 Jack, 2хUSB2.0, 2хUSB3.0 LAN RJ45, Wifi
Блок живлення 400 Вт
Інтерактивне програмне забезпечення
Мова інтерфейсу українська (інтерфейс та ефекти)
Ліцензія з необмеженим строком використання програмного забезпечення
Інтерфейс Повний та спрощений режим інтерфейсу. Повний режим дозволяє зручно будувати заняття. Спрощений - полегшує виконання типових занять. Рівні складності з незалежними налаштуваннями.
Модулі Генератор занять. Автоматичне створення занять відповідно до напрямків корекції. Фільтр для вибору інтерактивних ефектів з розподілом за призначенням (активізація, корекція, пізнання), навчальними предметами та кількістю гравців Модуль статистики. Функції автоматичних повідомлень про режим роботи та персонального асистента. Збільшують кількість років роботи обладнання та зменшують витрати на експлуатацію
Особливості підтримка 3D об’єктів, анімацій, відеоелементів, голосовий супровід українською мовою, ручне та автоматичне перемикання ефектів, можливість формувати власні групи завдань різного рівня для різних груп дітей, можливість вмикання та вимикання проектору за автоматичним графіком, наявність спрощеного та повного інтерфейсів
Оновлення можливість оновлення програмного забезпечення через Інтернет
Додаткові можливості Оптимізований алгоритм оптичного розпізнавання для більш швидкої та точної роботи. Доступ до корпоративної методичної бази знань. Інтеграція в єдиний, корекційний комплекс, що складається з контролеру великої та дрібної моторики, інтерактивної пісочниці та тач-панелі за умови збереження єдиного інтерфейсу. Можливість окремо придбати пакети інтерактивних ефектів: “Логопедія” - 14 ігор, “Англійська мова” - 12 ігор.
Оптична система
Кількість 2 сенсорних модуля сканування зображення
Підсвічування діодне інфрачервоне
Розпізнавання програмно-апаратна функція регулювання висоти зони ніг та рук у налаштуваннях. Можливість одночасно та незалежно управляти одними елементами ефекту руками, а іншими елементами – за допомогою ніг. Технологія, що не вимагає переналаштувань протягом року у зв’язку із змінами освітлення.
Програмне забезпечення
Генератор занять Можливість автоматичного створення занять з урахуванням напрямів корекції. Наявний фільтр для вибору інтерактивних ефектів з розподілом за призначенням (активізація, корекція, пізнання), навчальними предметами і кількістю учасників

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре