Інтерактивна підлога

  • 115 000 грн

  • Без ПДВ: 115 000 грн


Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter ЕР-I «Інтерактивна підлога» - це інтерактивна система, яка миттєво реагує на рухи людей, призначена для демонстрації зображень, організації інтерактивного простору. Візуальні ефекти перетворюють поверхню (підлогу, стіл) на захопливу місце, що дозволяє проводити навчання, реабілітаційну роботу та розважальну та рекламні кампанії. Функціональність комплексу забезпечує широкий спектр застосування у будь-якій кімнаті, на рівній однотонній світлій поверхні. Споживачами такої системи є  заклади дошкільної та позашкільної освіти, загальної середньої освіти, реабілітаційні центри, класи інклюзії, розважальні центри. Ви можете обрати вид інтерактивної підлоги в залежності від власних потреб та обрати вид розміщення складових комплексу.

До складу комплексу входять комп’ютер управління комплексом з встановленим комплектом програмного забезпечення, мультимедійний проектор, оптична система, пульт дистанційного керування для управління комплексом, комплект монтажних елементів

Для закладів освіти ми пропонуємо інтерактивну підлогу з комплектом навчальних та розважальних вправ, що містить понад 100 різних навчальних завдань та візуальних ефектів.  Ігри враховують потреби індивідуального та групового навчання та розраховані для занять як індивідуально, в парі, так і в невеликих групах.

Якість роботи системи виявлення руху не залежить від освітлення кімнати. Пульт Дистанційного управління і система Plug&Play (всі програми знаходяться в єдиному меню із зрозумілими зображеннями) дозволяють дитині самостійно обирати ігри. Не потрібна додаткова клавіатура чи мишка, все управління здійснюється з пульту ДУ чи на поверхні підлоги. 

Навчальні ігри - це веселі розваги та ефективна дидактична допомога вчителям та учням. Такі ігри сприяють розвитку моторики, уваги, зосередженості. Таке навчання проходить максимально ефективно та яскраво - діти з перших хвилин зацікавлені та зосереджені.

Особливості програмної складової

До складу програмного забезпечення входить набір інтерактивних ігор (не менше 100 ігор, включаючи 4 тести), з яких: на швидкість реакції – 30 ігор;

на розвиток уваги – 10 ігор;

на розвиток творчих навичок – 11 ігор;

на розвиток комунікативних навичок – 12 ігор;

на розвиток загальної моторики та координації рухів – 8 ігор;

на розвиток базових начальних знань – 5 ігор;

на розвиток пам’яті – 9 ігор;

на креативний розвиток та гнучке мислення – 3 гри;

на довільне сприймання – 5 ігор;  релаксаційні – 3 гри; тести – 4 вікторини;

Під час гри розвивається:

· логічне мислення

· пам'ять

· уважність

· навички комунікації

· емоційна саморегуляція

· винахідливість

Підійде для реабілітації та терапії дітей з органічними порушеннями мозку, розладами аутичного спектру, з затримкою психічного розвитку, з розладами поведінки, гіперактивністю.

Технічні характеристики складових  комплексу

  • Мультимедійний проектор (з яскравістю 3200 Лм, контрастністю 13 000:1, з підтримкою зображення  16:10, з україномовним меню, з тривалістю роботи лампи 12 000 годин у еко-режимі) я
  • Комп'ютер з встановленим комплектом програмного забезпечення, з роз'ємами USB 2.0, VGA (D-sub 15) інтерфейс, AUDIO output (Jack 6,3 mm), LAN (RJ-45))
  • Оптична система (на базі сенсорного модуля з  діодним інфрачервоним підсвічуванням, що забезпечує розпізнавання рухів), вбудована система регулювання фокусу по висоті від 2м до 4,5м (проектоване злбраження відповідно від 3,4  кв.м до 17,3 кв. м),
  • Акустична система 
  • Пульт дистанційного керування для управління комплексом
  • Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі

За бажанням Ви можете обрати розміщення складових комплексу у єдиному корпусі

Артикул
Артикул ІНТО.051210.102
Комплект постачання
Пульт керування наявний, для управління роботою комплексу
Програмне забезпечення український інтерфейс понад 100 інтерактивних ефектів та занять
Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі; кріплення до стелі: 120 мм, 430-590 мм
Мультимедійний проектор
Яскравість 3200 Лм
Контрастність 13 000 :1
Підтримка форматів 16:10
Тривалість роботи 12 000 годин у еко-режимі
Міні ПК
Процесор Intel Core i5
Оперативна пам'ять об'єм 4 Гб
Жорсткий диск тип SSD об'єм 120 Гб
Роз'єми USB 2.0, VGA (D-sub 15) інтерфейс, AUDIO output (Jack 6,3 mm), LAN (RJ-45)
Оптична система
Роздільна здатність датчик: 1/2.7" CMOS OV2710 0.3 Мп, 640x480
Підсвічування діодне інфрачервоне

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре