Інтерактивна підлога

 • 95 000 грн

 • Без ПДВ: 95 000 грн


Комплекс мультимедійний інтерактивний ePresenter -I «Інтерактивна підлога» - це інтерактивна система, яка миттєво реагує на рухи людей. Візуальні ефекти перетворюють підлогу на захопливу місце, що дозволяє проводити навчання, реабілітаційну роботу та розважальну та рекламні кампанії. Функціональність комплексу забезпечує широкий спектр застосування у будь-якій кімнаті, на рівній однотонній світлій поверхні. Споживачами такої системи є  заклади дошкільної та позашкільної освіти, загальної середньої освіти, реабілітаційні центри, класи інклюзії, розважальні центри. Ви можете обрати вид інтерактивної підлоги в залежності від власних потреб та обрати вид розміщення складових комплексу.

До складу комплексу входять міні-комп’ютер управління комплексом з встановленим комплектом програмного забезпечення, мультимедійний проектор, оптична система, пульт дистанційного керування для управління комплексом, комплект монтажних елементів

Для закладів освіти ми пропонуємо інтерактивну підлогу з комплектом навчальних та розважальних вправ, що містить понад 60 різних навчальних завдань та візуальних ефектів.  Ігри враховують потреби індивідуального та групового навчання та розраховані для занять як індивідуально, в парі, так і в невеликих групах.

Навчальні ігри - це веселі розваги та ефективна дидактична допомога вчителям та учням. Такі ігри сприяють розвитку моторики, уваги, зосередженості. Таке навчання проходить максимально ефективно та яскраво - діти з перших хвилин зацікавлені та зосереджені.

Особливості програмної складової

 • Індивідуальні заняття, в яких дитина самостійно виконує вправи на інтерактивній поверхні.
 • Заняття в парі: двоє дітей можуть працювати над одним і тим же заняттям одночасно, на швидкість. Таким чином вони змагаються один з одним у знаннях, швидкості реакції, вправності тощо.
 • Групові заняття, в яких діти одночасно можуть виконувати вправи та завдання.
 • Заняття в малих групах  у яких діти працюють у командах, проводять командні естафети.

Інтерактивна підлога дозволяє реалізувати такі завдання:

 • Розвивальні: сприяє розвитку загальної моторики та координації рухів; формування та розвиток комунікативних навичок. Розвиток швидкості реакцій, гнучкості мислення; розвиток психічних процесів: сприймання, пам’яті, мислення, уваги та уяви.
 • Оздоровчі: покращення діяльності центральної нервової системи; сприяння нормалізації функціонування внутрішніх систем організму (наприклад, серцево-судинної системи); укріплення м’язів опорно-рухового апарату.
 • Навчальні: вивчення мов та програмування.
 • Корекційні: підвищує мотивацію до рухової активності; формування та розвиток моторного планування; сприяє корекції властивостей сприймання (предметності, цілісності); розвитку когнітивних функцій (розвиток зорової та моторної пам’яті, розвиток наочно-дієвого та наочно-образного мислення). Сприяє формуванню та розвитку навичок саморегуляції дитини.
 • Виховні: вміння поважати партнерів по грі, встановлювати з ними доброзичливі взаємини та отримувати задоволення від спільної діяльності; формування особистісних якостей: самостійності, толерантності, чуйності, наполегливості та витримки у досягненні поставленої мети.

Технічні характеристики складових  комплексу

 • Мультимедійний проектор (з яскравістю 3300 Лм, контрастністю 15 000:1, з підтримкою зображення 4:3, 16:9, 16:10, з україномовним меню, з тривалістю роботи лампи 6 000 годин у нормальному режимі) з функцією миттєвого вимкнення
 • Міні комп'ютер з встановленим комплектом програмного забезпечення (процесор: Intel Core i5, оперативна пам’ять:  4 gb DDR4, жорсткий диск SSD:  60 gb,  та з роз'ємами LAN RJ45, HDMI та VGA,  Audio 3.5 Jack, 2хUSB, Wifi)
 • Оптична система (на базі сенсорного модуля з  діодним інфрачервоним підсвічуванням, що забезпечує розпізнавання рухів)
 • Акустична система (потужністю 10 Вт)
 • Пульт дистанційного керування для управління комплексом
 • Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі

За бажанням Ви можете обрати розміщення складових комплексу у єдиному корпусі

Артикул
Артикул ІНТО.051210.102
Комплект постачання
Пульт керування наявний, для управління роботою комплексу
Програмне забезпечення український інтерфейс понад 80 інтерактивних ефектів та занять
Монтажний комплект для кріплення комплексу на стелі (можливе розміщення) у єдиному корпусі
Мультимедійний проектор
Яскравість 3300 Лм
Контрастність 15 000 :1
Підтримка форматів 4:3, 16:9, 16:10
Тривалість роботи 6 000 годин у нормальному режимі
Міні ПК
Процесор Intel Core i5
Оперативна пам'ять об'єм 4 Гб
Жорсткий диск тип SSD об'єм 120 Гб
Роз'єми HDMI, VGA, Audio 3.5 Jack, 2хUSB2.0, 2хUSB3.0, LAN RJ45, Wifi
Оптична система
Роздільна здатність датчик: 1/2.7" CMOS OV2710 0.3 Мп, 640x480
Підсвічування діодне інфрачервоне

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре